LINE Football League Manager

LINE Football League Manager 1.0.1

Wciel się w piłkarskiego menadżera

LINE Football League Manager to gra oparta na kompleksowym zarządzaniu drużyną piłkarską, wydana przez twórców komunikatora LINE.

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Kompletna, strategiczna gra
  • Bogactwo rozgrywek online
  • Gra ze znajomymi
  • Prawdziwe nazwiska i umiejętności graczy
  • Wiele uaktualnień oraz opcji do odblokowania
  • Ciekawa grafika 3D

Wady

  • Przytłaczający interfejs
  • Brak komentarza
  • Irytujący podkład muzyczny

Dobry
7

LINE Football League Manager to gra oparta na kompleksowym zarządzaniu drużyną piłkarską, wydana przez twórców komunikatora LINE.

W dążeniu ku piłkarskiej chwale

Celem gry LINE Football League Manager jest stworzenie i zarządzanie zespołem piłkarskim. Naszym zadaniem jest oczywiście zwycięstwo w lidze oraz w pucharach. Rozgrywka toczy się online z graczami z całego świata, ale możesz zaprosić również znajomych do swojej gry.

System wyboru drużyny jest podobny do trybu Ultimate Team w FIFA 14. Musisz wybrać swoich zawodników, aby wypełnić cały skład, następnie obrać odpowiednią taktykę i ruszasz do gry!

Na początku możesz wybrać dwugwiazdkowych zawodników, jednak reszta zależy już całkowicie od Ciebie. Statystyki graczy w LINE Football League Manager rosną wraz z upływem czasu, ale można je także ulepszać za pomocą specjalnej waluty. Korzystając z tego środka, można zakupić nowe karty graczy lub odblokować im niektóre elementy, takie jak dodatkowa energia, złote buty czy odnowienie kontraktu.

W LINE Football League Manager walutę zdobywasz poprzez wygrywanie meczów i zdobywanie osiągnięć dla klubu. Oczywiście możesz także kupić ją za realne pieniądze wprost z aplikacji.

Wejdź na boisko

LINE Football League Manager jest dość szczegółową grą pod względem dostępnych strategii. Opcji zarządzania zespołem jest dużo, można wprowadzać uaktualnienia kart graczy i żonglować do woli taktykami. W rozgryzieniu całego schematu pomoże garść statystyk oraz dziennik wszystkich wykonanych ruchów.

W przeciwieństwie do menadżera rozgrywanego offline, takiego jak Football Manager Handheld 2014, mecze w LINE Football League Manager są rozplanowane, więc często trzeba chwilkę poczekać na swoją potyczkę. Jednak kiedy wejdziemy w ustawienia, zobaczymy tam licznik z maksymalnym czasem, jaki dzieli nas do rozgrywki.

W LINE Football League Manager możesz wybrać tryb, w jakim chcesz, by mecz się rozegrał. Może to być opcja obserwacji meczu zza linii autowej, gdzie pomagamy swojej ekipie, lub zwykłe spotkanie poprowadzone przez automat, gdzie nawet nie musimy być obecni w trakcie rozgrywki.

W grze mamy wbudowany interaktywny samouczek menadżera, jednak nawet on nie pokaże wszystkich opcji, więc na początku gracz może być lekko zdezorientowany. W LINE Football League Manager Jest tak wiele opcji, statystyk oraz możliwości wyboru, że wdrożenie się we wszystkie zajmie z pewnością trochę czasu.

Poczuj się jak na boisku

W przeciwieństwie do innych piłkarskich symulatorów (np. New Star Soccer, Active Soccer) LINE Football League Manager zawiera prawdziwe nazwiska graczy oraz informacje na ich temat. Wielu z topowych piłkarzy ma nawet swoje zdjęcie, chociaż nie wszyscy.

Ekran meczowy pokazuje nam widok w 3D, a grafika jest naprawdę dobra. Oczywiście nie należy oczekiwać takiej oprawy jak w FIFIE czy Pro Evolution Soccer, ale i tak wykonanie jest imponujące. W LINE Football League Manager nie posłuchamy komentarza, a jedynie usłyszymy denerwujące odgłosy, które zupełnie nie budują atmosfery meczu.

Dobry tytuł, ale...

LINE Football League Manager nie jest tak dopieszczony jak Football Manager Handheld czy Top Eleven. Temat piłkarskiego menadżera został jednak przedstawiony dobrze i jeśli chcesz spróbować swoich sił w zarządzaniu drużyną piłkarską, to jest gra dla Ciebie. Będzie ona jeszcze bardziej wciągająca, jeśli zaprosimy do niej swoich znajomych i spróbujemy pokrzyżować im plany, samemu zdobywając Puchar Świata w LINE Football League Manager.

LINE Football League Manager

Download

LINE Football League Manager 1.0.1

Opinie użytkowników o LINE Football League Manager